Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

CMS Trend s.r.o.

Spoločnosť CMS Trend s.r.o. bola založená v roku 2003 za účelom zabezpečovania odborných činností v oblasti dopravy a prepravy nebezpečných vecí.

Naša spoločnosť je jednou držiteľom poverenia MDVRR SR na výkon školenia bezpečnostných poradcov a vodičov v cestnej doprave – Dohoda ADR a  školenia bezpečnostných poradcov na prepravu nebezpečného tovaru v železničnej doprave – Poriadok RID.
Konateľ spoločnosti a spolupracovníci firmy sa profesne zaoberajú právnymi normami, ktoré upravujú prepravu nebezpečných vecí cestnou, železničnou, vodnou a leteckou dopravou a ako aj problematikou pracovného času vodiča.

1
1

PROFESIONÁLNE ŠKOLENIA ADR

Školenia vodičov a bezpečnostných poradcov ADR na profesionálnej úrovni

Hlavným predmetom našej spoločnosti je:

  • školenie všetkých osôb zúčastnených na preprave nebezpečných vecí cestnou dopravou,
  • poskytovanie služieb externého bezpečnostného poradcu ADR, RID, ADN a IATA DGR,
  • vydavateľská činnosť spojená s výrobou a predajom učebných pomôcok,
  • obchodná činnosť (predaj softvérového spracovania dohody iADR+, literatúry, výbavy ADR apod.).

Kolektív našich interných aj externých pracovníkov tvoria experti z oblasti prepravy nebezpečných vecí, ktorí sa dlhodobo profesne zaoberajú problematikou prepravy nebezpečných vecí, ako aj tím špecialistov, spolupodieľajúci sa na pravidelnom vydávaní slovenského znenia Dohody ADR.

Našou snahou je, podľa možností, čo najrýchlejšie riešenie požiadaviek zákazníka a poskytnutie kompexných služieb vrátanie kvalitnej prípravy jeho zamestnancov.

Našu spoločnosť nájdete na dvoch pracoviskách

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.